У кошику немає товарів
Меню

Блог

10 янв.

Матеріали і технології Lasting

Lasting

Компанія завжди приділяє особливу увагу функціональності та належній комбінації окремих матеріалів, так як кожен з них володіє своїми унікальними властивостями. Для замовника важливо, щоб використовувалися матеріали найвищої якості в ідеальному відсотковому співвідношенні. Широкий асортимент шкарпеток для різних видів спорту - це гарантія того, що кожен може зробити вибір і знайти такі шкарпетки LASTING, які підійдуть саме йому. 

Читати далі
10 янв.

Чому шкарпетки Lasting?

Компанія LASTING володіє 20-річним досвідом у виготовленні шкарпеток. Вони забезпечують комфорт і зручність для ваших ніг навіть в екстремальних умовах. Виробник відшуковує на ринку найкращі функціональні волокна, тестує їх в співпраці з професійними спортсменами, результатом чого є каталог функціональних шкарпеток для різних видів спорту. Довіртеся LASTING, і ваші ноги будуть сухими і теплими, без потертостей і мозолів. У виробництві шкарпеток LASTING використовуються унікальні технологічні процеси, тому шкарпетки мають виняткові властивості.

Читати далі
23 дек.

"Перший відкритий Чемпіонат Соколівської ОТГ зі спортивного туризму"

Змагання зі спортивного туризму "Перший відкритий Чемпіонат Соколівської ОТГ зі спортивного туризму" проводяться 23 грудня 2018року, с. Соколівське, Кіровоградського району на базі КЗ "Соколівське НВО". Організатори змагань Соколівське ОТГ, магазин туристичного спорядження ProTrack та КОЦФЗН "Спорт для всіх". Переможці змагань будуть нагороджені цінними туристичними призами від магазину туристичного спорядження ProTrack.

Умови

Реєстрація:

Естафета

Переправа

Відео презентація виду "Естафета"

https://youtu.be/s9J_dgTYrnI

Читати далі
16 июля

Osprey

Шукаєш зручний міський рюкзак?
Ну, такий щоб із чудовим функціоналом і зручною спинкою!
 У нас такий є – #Osprey Daylite. 
Ціна – 1 852 грн.
Залишились питання – пиши у коментарях! 


Читати далі