Блог

Категорії
Матеріали і технології Lasting

Компанія завжди приділяє особливу увагу функціональності та належній комбінації окремих матеріалів, так як кожен з них володіє своїми унікальними властивостями. Для замовника важливо, щоб використовувалися матеріали найвищої якості в ідеальному відсотковому співвідношенні. Широкий асортимент шкарпеток для різних видів спорту - це гарантія того, що кожен може зробити вибір і знайти такі шкарпетки LASTING, які підійдуть саме йому.

Чому шкарпетки Lasting?

Компанія LASTING володіє 20-річним досвідом у виготовленні шкарпеток. Вони забезпечують комфорт і зручність для ваших ніг навіть в екстремальних умовах. Виробник відшуковує на ринку найкращі функціональні волокна, тестує їх в співпраці з професійними спортсменами, результатом чого є каталог функціональних шкарпеток для різних видів спорту. Довіртеся LASTING, і ваші ноги будуть сухими і теплими, без потертостей і мозолів. У виробництві шкарпеток LASTING використовуються унікальні технологічні процеси, тому шкарпетки мають виняткові властивості.

Osprey

Шукаєш зручний міський рюкзак?
Ну, такий щоб із чудовим функціоналом і зручною спинкою!
У нас такий є – #Osprey Daylite.
Ціна – 1 852 грн.
Залишились питання – пиши у коментарях!

Другий відкритий Чемпіонат Соколівської ОТГ зі спортивного туризму

Змагання зі спортивного туризму "Другий відкритий Чемпіонат Соколівської ОТГ зі спортивного туризму" проводяться 23 листопада 2019 року, с. Соколівське, Кіровоградського району на базі КЗ "Соколівське НВО". Організатори змагань Соколівське ОТГ, магазин туристичного спорядження ProTrack та Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Переможці змагань будуть нагороджені цінними туристичними призами від магазину туристичного спорядження ProTrack.

Перший відкритий Чемпіонат Соколівської ОТГ зі спортивного туризму

Змагання зі спортивного туризму "Перший відкритий Чемпіонат Соколівської ОТГ зі спортивного туризму" проводяться 23 грудня 2018року, с. Соколівське, Кіровоградського району на базі КЗ "Соколівське НВО". Організатори змагань Соколівське ОТГ, магазин туристичного спорядження ProTrack та КОЦФЗН "Спорт для всіх". Переможці змагань будуть нагороджені цінними туристичними призами від магазину туристичного спорядження ProTrack.